betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS278.COM – ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARINI ÜCRETSİZ OLARAK UEFATV İLE İZLEMEK MÜMKÜN OLACAK


betpas 318 adresinden siteye sorunsuz erişebilirsiniz. kesinlikle önerdiğimiz bir site.

UEFA’nın hazırladığı tv kanalı ile artık UEFA’nın düzenlediği turnuvalarda oynanan maçların bir kısmının şifresiz olarak izlenmesi mümkün olacak. ‘’OVER THE TOP (OTT)’’ olan platformun tanıtımının yapıldığı toplantı ile şifresiz ve ücretsiz olarak kanalın yayınlarına isteyen tüm sporseverlerin ulaşması mümkün olacak.

UEFA’nın yaptığı açıklamaya göre bu platform 60 ülkede yayın yapacak ve isteyen herkesin düzenlenen turnuvalarda olan maçların bazılarını canlı olarak izlemesi mümkün olacak. Canlı olarak yayınlanmayan maçların ise geniş özetleri yayınlanacak.

Hedeflenen amaç kesinlikle yerel kanallar ile rekabet etmek olmadığı da yapılan açıklamanın içinde yer aldı. Amaç UEFA organizasyonlarının tanıtımı, kadın futbolunun daha çok kişi tarafından bilinmesi ve UEFA arşivlerinin halka açılması olarak belirtildi.

Kanalın yayınlarını izlemek için üyelik ücretsiz olarak yapılacak ve yayın şifresiz olacak. Almanya Futbol Federasyonu ile yapılan anlaşma sayesinde de Budesliga Special programı kanalda yayınlanacak ve Bundesliga’da oynanan maçların özetleri de yayınlanacak.

‘’Her zaman hazır ve her zaman futbol’’ sloganı ile yayın hayatına başlayan UEFA.’tv ile UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi maçlarının bazıları şifresiz olarak yayınlanacağı gibi ayrıca magazin programları ve eleme maçları gibi çeşitli yayınlar yapılacak ve sporseverlerin futbola doyasıya ulaşması sağlanacak. UEFA.tv yayınları ülkemizden de açık olarak izlenebilecek. Şampiyonlar ligi maçlarının bazılarının şifresiz yayınlanması ve geniş özetleri olması ile çok sayıda izleyici bulacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Arda Galatasaray Maçında Oynayacak Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS278.COM – ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARINI ÜCRETSİZ OLARAK UEFATV İLE İZLEMEK MÜMKÜN OLACAK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.