betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS279.COM – BENEGA TRANSFERİNİ GALATASARAY BİTİRMEK ÜZERE

betpas güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Sarı kırmızılı takım yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor ve takımın orta sahasını güçlendirmek için kiralık sözleşmesi biterek ayrılan Badou Nidaye’nin yerine futbolcu arayışı bitti. Fatih Terim tarafından ısrarla istenen Benega için kulübü Sevilla ile görüşmeler de neredeyse son noktaya gelindi.

Sevilla takımından satış listesine koyulmuş olan Ever Benega sarı kırmızılı takımın aradığı orta saha oyuncusu olarak takıma transfer edilmek isteniyor ve bunun içinde sıkı pazarlıklar yapılıyor. Galatasaraylı yöneticiler Arjantinli futbolcu için ilk transfer teklifini 3,5 milyon Euro ile yaptı. Bu teklife karşın İspanyol ekibi ise 8 milyon Euro istedi. Yapılan pazarlıklar sonucunda Sevilla fiyatı 6 milyon Euro ‘ya düşürdü, sarı kırmızılı takım ise 5 milyon Euro’ya yükseltti. Her iki tarafında düşünmek için süre istediği bu transfer görüşmelerinde ise sonucun 5,5 milyon Euro olacağı konusunda görüş bildiriliyor.

Her iki takımında anlaşması halinde Benega’nın da sarı kırmızılı takımdan gelen 3 milyon Euro teklife evet diyeceğine kesin gözü ile bakılıyor. Çünkü transfer ekibi 4 milyon Euro isteyen Benega’yı yıllık 3 milyon Euro’ya ikna etti ve el sıkışıldı.

Arjantinli futbolcunun sarı kırmızılı takımın orta sahasında etkili olacağı konusunda ise  Fatih Terim’in hiç şüphesi yok. Benega’nın da forma şansı bulamadığı Sevilla’da kalmak istemediği ve Galatasaray’a gelmek istediği biliniyor.

Bir önceki yazımız olan Arda Galatasaray Maçında Oynayacak Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS279.COM – BENEGA TRANSFERİNİ GALATASARAY BİTİRMEK ÜZERE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.