betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS279.COM – EMRE MOR’DAKİ DÜŞÜŞ SONA ERECEK Mİ?


betpas 318 adresinden siteye sorunsuz erişebilirsiniz. kesinlikle önerdiğimiz bir site.

Alman basınından Sport1’de Emre Mor hakkında değerlendirmeler yapıldı. Birkaç yıl önce dünya futbolunda ‘’Trüklerin Messi’si ‘’ diye gösterilen Emre Mor’un yaşadığı büyük düşüş bitecek mi sorusunun cevabı arandı. Yapılan değerlendirmeye göre Emre bu sezon son şansını kullanacak.

Dorthmund’un 9,75 milyon Euro ile transfer ettiği Emre Mor için teknik direktör ve Alman spor yorumcuları ‘’ Müthiş bir yetenek, inanılmaz bir sprinter, hücumda çok etkili ve esnek bir futbolcu’2 ifadesini kullanmışlardı.

2016 yılında giydiği A milli takım forması ile UEFA Avrupa Şampiyonasında da başarılı bir performans gösteren Emre Mor, Avrupa’nın parlayan yıldızları arasında yer almıştı. Bu hızlı çıkışın ardından ise Emre Mor adı disiplinsiz davranışları ile yine hızlı bir düşüş yaşamaya başladı. Dortmond takımı ile sadece 18 maça çıkan genç futbolcu beklenen performansı göstermeyince İspanya’nın Celta Vigo takımına sadece 3,25 milyon Euro karla satıldı. İspanyol takımında da istenen performansı gösteremeyen futbolcu takımı ile bütün sezon boyunca toplam 500 dakika bile sahada kalmadı.

Dortmunt teknik direktörü Emre Mor için ‘’ Olağanüstü bir yetenek ama profesyonel olmaya ihtiyacı var’’ şeklinde konuşmuştu. Adı Beşiktaş ile anılmaya başlayan Emre Mor’un siyah beyazlı takıma gelmesini Abdullah Avcı istiyor ve bu genç yeteneğin tekrar futbol dünyasına kazandırılmasını sağlayacağından da emin konuşuyor.

Bir önceki yazımız olan Arda Galatasaray Maçında Oynayacak Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS279.COM – EMRE MOR’DAKİ DÜŞÜŞ SONA ERECEK Mİ?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.