BETPAS284.COM – EMRE MOR TRANSFERİNDE FLAŞ GELİŞMELERSAN SEBASTIAN, SPAIN - NOVEMBER 26: Emre Mor of RC Celta de Vigo runs with the ball during the La Liga match between Real Sociedad and RC Celta de Vigo at Estadio Anoeta on November 26, 2018 in San Sebastian, Spain. (Photo by David Ramos/Getty Images)
betpas339 önerdiğimiz bir sitedir.Çok genç yaşta yıldızı parlayan ve bir anda A milli takımın formasını giymenin ardından Avrupa’da yıldızı daha çok parlayan genç futbolcu daha sonra disiplinsiz davranışları nedeniyle her gittiği takımla sorunlar yaşadı. betpas284 Bu oynadığı futbola da yansıdı ve gittiği takımlarda kadro dışı kalma gibi sorunlar yaşamasının ardından da Emre Mor bu duruma bir son vermek için yeni bir başlangıç yapmak istiyor. Yeni başlangıcı da Galatasaray’da yapmak isteyen Emre Mor bunun için İstanbul’a gelerek Fatih Terim ile görüştü.
Bu transfer ise bir krize dönüştü ve bunun nedeni olarak Emre Mor’un menajerlik şirketini aradan çıkartmak istemesi ve bunun için Emre Mor’un kardeşinin yaptığı görüşmeler olduğu anlaşıldı. Menajerlik şirketinin CEO’su Erik Alanso’nun genç oyuncunun kardeşi ile yaptığı görüşmeler ortaya çıktı. Bu görüşmelerde Galatasaray’ın 1,8 milyon Euro maaş teklifi yaptığı ve bunun yanında 2 milyon Euro da imza parası verdiği anlaşılıyor. Emre Mor’un istekleri ise bunun çok üstünde rakamlar.

Emre Mor’un isteği ise bunun oldukça üzerinde ve ayrıca yapılan açıklamada Monaco’ya bunun çok altında bir rakama gitmeye hazır olduğu belirtiliyor. Emre Mor’un kardeşinin arkalarından iş çevirmeye çalıştığını ve bu konuda kendilerine ihtarname çektiklerini ve üç iş günü içinde cevap vermediği içinde mahkemeye gideceklerini belirtti. Emre Mor ise bu açıklamaların yalan olduğunu ve paraya önem vermediğinin bilindiğini belirtti.Bir önceki yazımız olan Arda Galatasaray Maçında Oynayacak Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Responses

  1. dönemi dedi ki:

    Betpas326.com önemi çok olan açıklamalarda bulundu . “LİGLERİN TESCİL EDİLMESİ SAÇMA

  2. Tamer dedi ki:

    Betpas333.com kale maçla sona erdi. Teknik direktör Bülent Uygun yönetimindeki antrenman, yaklaşık

  3. Mikel dedi ki:

    Betpas336.com konuştu. Gelecek sezon çok değişik bir kadro yapmayı düşündüklerini anlatan Başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: