betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS298.COM – ABDULAH AVCI: ‘KAZANMAYA MECBURUZ’Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Trabzonspor maçı öncesi oyuncularıyla bir toplantı yaptı.

Oyuncularından geçmişi unutmalarını isteyen tecrübeli teknik adam, “Kendimize gelmek için kazanmaya mecburuz. Kötü gidişata alacağımız bir galibiyetle son vermeliyiz. Güçlü bir rakiple deplasmanda oynayacağız. İşimiz hiç kolay değil. Ancak alacağımız bir galibiyet bizim için lige yeni başlamak anlamını taşıyor” ifadesini kullandı.
KARTAL 3 EKSİKLE TRABZON’DA

Beşiktaş Elneny, Adem Ljajic ve Ruiz’den eksik olarak Trabzon’a geldi. Siyah-Beyazlı takımı Trabzon’da bir gurup Beşiktaşlı taraftar da karşıladı.

Betpas298.com yenilenen son adresidir.

Bir önceki yazımız olan BETPAS298.COM - AVCI'NIN EN BÜYÜK KOZU: BURAK YILMAZ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS298.COM – ABDULAH AVCI: ‘KAZANMAYA MECBURUZ’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

2 Comments on BETPAS298.COM – ABDULAH AVCI: ‘KAZANMAYA MECBURUZ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: