betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS298.COM – BEŞİKTAŞ’TA SÜRPRİZ BAŞKAN ADAYI!

betpas304 giriş adresi oldu.

Beşiktaş’ta yönetim kurulu üyesi Hüseyin Yücel, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan adayı olacak.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevi de yapan Yücel, dünkü yönetim kurulu toplantısına katılmadı.

Yücel’in, yakın çevresine başkan adayı olacağını söylediği kaydedildi.

HÜSEYİN YÜCEL KİMDİR?

Aslen Giresunlu olan Hüseyin Yücel 11 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Saint Benoit Lisesi’nin ardından Fransa’ya giderek Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesi Ekonomi ve İşletme bölümlerinde lisans eğitimini tamamladı.

Üniversiteden 2005’te mezun olduktan sonra Türkiye’ye dönen Yücel, aile şirketlerinde çeşitli bölümlerde farklı görevlerde bulundu. 2011 yılında ise Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okullarının İcra Kurulu Başkanlığını üstlendi. 2017 yılında eğitimin ayrılmaz bir parçası olarak gördüğü sporu, öğrencilere sevdirmek amacı ile Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı’nı kurdu. Başkanı olduğu takım, ilk yılında Süper Lig’e çıktı.

Yücel, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı’nı şimdi “Kurucu Başkan” sıfatıyla desteklemeye devam ediyor. Futbolla da yakından ilgili olan Hüseyin Yücel, 2018 yılının Eylül ayı itibarıyla Beşiktaş Jimnastik Kulübünün Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Evli ve iki çocuk babası olan Hüseyin Yücel, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Betpas298.com yenilenen son adresidir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET325.COM - BEŞİKTAŞ'TA SÜRPRİZ BAŞKAN ADAYI! başlıklı makalemizde restbet325.com hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS298.COM – BEŞİKTAŞ’TA SÜRPRİZ BAŞKAN ADAYI!

About betpas yeni adresi
betpas güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.