betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS298.COM – FİKRET ORMAN’DAN UYARI; ‘SEÇİMDEN ETKİLENMEYİN’Beşiktaş bir yandan seçim sürecine girerken bir yandan da Trabzonspor maçının heyecanını yaşıyor. Fikret Orman’ın seçim kararı sonrasında bu maçın önemi de bir hayli arttı. Başkan Fikret Orman, derbi öncesi Teknik Direktör Abdullah Avcı ile özel bir görüşme yaptı.

BU KARAR SİZİ ETKİLEMEMELİ

Orman’ın Abdullah Avcı ve takım kaptanlarıyla yaptığı görüşmede, “Seçim kararı almış olabilirim. Ama bu karar sizi etkilememeli. Çıkıp aslanlar gibi mücadele etmelisiniz” diye konuştu.
MORALE İHTİYACIMIZ VAR

Başkan Fikret Orman’ın Abdullah hocaya, “Hocam ligde henüz kaybettiğimiz bir maç yok. Camianın morale ihtiyacı var. Trabzonspor maçını kazanalım ve çıkışa geçelim” dedi.

AVCI’DAN ORMAN’A GARANTİ

Bu görüşme sonrasında Abdullah Avcı’nın Fikret Orman’a, “İyi futbol oynayacağımızın garantisini verebilirim başkanım. Trabzonspor deplasmanından mutlu ayrılacağız” dediği öğrenildi.

 

Betpas298.com yenilenen son adresidir.

Bir önceki yazımız olan BETPAS298.COM - ABDULLAH AVCI'NIN MUHTEMEL TRABZONSPOR 11'İ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS298.COM – FİKRET ORMAN’DAN UYARI; ‘SEÇİMDEN ETKİLENMEYİN’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on BETPAS298.COM – FİKRET ORMAN’DAN UYARI; ‘SEÇİMDEN ETKİLENMEYİN’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: