betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS303.COM – ‘FATİH TERİM ATKILARI ALINMADI’ İDDİASINA CEVAP

betpas304 giriş adresi oldu.

Galatasaray’ın, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid ile oynadığı karşılaşma öncesinde teknik direktör Fatih Terim’in adının yazılı olduğu atkıların Türk Telekom Stadı’na sokulmadığı iddiasıyla ilgili stat güvenliğini sağlayan Performans Grup şirketi açıklama yaptı.

Stat güvenlik işlerini yürüten şirketten yapılan açıklamada, bir güvenlik görevlisinin talimatları yanlış anlamasından kaynaklı bir sorun yaşandığı ve güvenlik görevlisinin işine son verildiği belirtildi.

“22 Ekim 2019 tarihinde Galatasaray ile Real Madrid’in karşı karşıya geldiği UEFA Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde yaşanan bir olay üzerine açıklama yapma gereği doğmuştur.” ifadeleriyle başlayan açıklama şu şekilde:

“Öncelikle belirtmek isteriz ki Sayın Fatih Terim’in adının yazılı olduğu atkıların kasıtlı olarak stada sokulmadığı yönünde çıkan haberler ve yapılan yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. 134 taraftar giriş turnikesi olan Türk Telekom Stadı’nın sadece G-9 turnikesinde gerçekleşen olay tamamen, şirketimize bağlı olarak çalışan o bölgeden sorumlu güvenlik görevlisinin verilen talimatları yanlış anlamasından kaynaklanmıştır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece stadın bir turnikesinde yanlış anlamadan dolayı gerçekleşen münferit olay ile Galatasaray Spor Kulübünün hiçbir ilgisi yoktur. Bu olaya sebebiyet veren güvenlik görevlisinin şirketimiz tarafından görevine son verildiğini bildirir, yaşananlar nedeniyle özür dileriz.”

 


Bir önceki yazımız olan RESTBET330.COM - LEBRON: 'BASKETBOL İZLEMEK, BENİM İÇİN KİTAP OKUMAK GİBİ' başlıklı makalemizde restbet330.com bu adresten girebilirsiniz, restbet330.com cepten giriş ve restbet330.com güncel adres hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS303.COM – ‘FATİH TERİM ATKILARI ALINMADI’ İDDİASINA CEVAP

About betpas yeni adresi
betpas güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

11 Comments on BETPAS303.COM – ‘FATİH TERİM ATKILARI ALINMADI’ İDDİASINA CEVAP

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.