betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS303.COM – MKE ANKARAGÜCÜ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU ERTELENDİ

betpas305 yeni giriş adresi oldu.

MKE Ankaragücü Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu ilk toplantısı yeterli çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemedi.

Necmettin Erbakan Kongre Salonu’ndaki genel kurul için 925 üyeden sadece dördü imza attı. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı için genel kurul 31 Ekim Perşembe gününe ertelendi.

Aynı yerde ve aynı saatte 31 Ekim Perşembe günü toplanacak genel kurulun ardından kulübün yeni başkanı ve yönetim kurulu belirlenecek.

Genel kurulda gerekli çoğunluğa ulaşılamamasının ardından basın mensuplarına açıklama yapan MKE Ankaragücü Başkanvekili Metin Akyüz, “Bugün 24 Ekim. Olağanüstü genel kurulumuzun ilkini yapmak için toplandık. Ama yeterli çoğunluğumuz olmadığı için genel kurulumuz 31 Ekim’e ertelenmiştir.” dedi.

Başkan adaylarıyla ilgili bir soruyu da Akyüz, “Bizim tüzüğümüzde adaylarla ilgili şart belli. Genel kurul yapıldığında divana sunulduğu anda adayları hep beraber göreceğiz. Açıklama yapan arkadaşlarımız var, aday olan arkadaşlarımız var. Ben hepsine başarılar diliyorum.” diyerek cevapladı. 


Bir önceki yazımız olan BETPAS303.COM - GENK YERİNE GENT'E GİDİNCE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇINI İZLEYEMEDİLER başlıklı makalemizde betpas303.com hesap oluşturma, betpas303.com sitenin yenilenen girişi ve betpas303.com son adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS303.COM – MKE ANKARAGÜCÜ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU ERTELENDİ

About betpas yeni adresi
betpas güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

4 Comments on BETPAS303.COM – MKE ANKARAGÜCÜ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU ERTELENDİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.