betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS305.COM – EDEN HAZARD: ‘EVET, ŞİŞMANDIM AMA KİLO VERDİM’Real Madrid‘in flaş transferi Eden Hazard, fazla kiloları nedeniyle aldığı eleştirilere yanıt verdi ve şu anda eski formuna döndüğünü belirtti.

Yaz aylarında aldığı kiloları verdiğini söyleyen Hazard, “Tatildeyken kilo aldım, bunu skalamaya gerek yok. Çok çabuk kilo alıyorum, metabolizmam böyle ama çok çabuk da kilo veriyorum. 18 yaşında Lille’deyken 72 kiloydum sonra kas yaptım ve 75 kilo oldum. En fazla 77 kilo olmuştum ama bu yaz 80’e kadar geldim. Yine de 10 günde fazla kilolarımı verdim, sorun olmadı” ifadelerini kullandı.
Real Madrid’in 100 milyon euro ödediği Belçikalı yıldız henüz beklentileri karşılayamazken, 11 maçta 1 gol ve 4 asistlik performans sergiledi.

Bir önceki yazımız olan BETPAS305.COM - EDEN HAZARD: 'PSG'Yİ HEP REDDETTİM' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS305.COM – EDEN HAZARD: ‘EVET, ŞİŞMANDIM AMA KİLO VERDİM’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

3 Comments on BETPAS305.COM – EDEN HAZARD: ‘EVET, ŞİŞMANDIM AMA KİLO VERDİM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: