betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS305.COM – PELLEGRİNİ’DEN MOURİNHO’YA: ‘DÜŞMAN DEĞİLİZ’West Ham Teknik Direktörü Manuel Pellegrini, Tottenham maçı öncesindeki basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Londra derbisiyle Tottenham’ın başında ilk sınavına çıkıcak olan Jose Mourinho Londra Stadyumundaki rekabeti yeniden kızıştırmak istiyor.

Jose Mourinho ile ‘geçmişte’ birçok kez karşı karşıya gelen Pellegrini, “Mourinho ile ne düşmanız, ne de arkadaşız. Düşünme biçimimiz çok farklı, bu da aramızdaki tek fark. Pochettino ile Mourinho’nun felsefesi aynı değil. Jose sadece 2 gündür takımın başında ve 2 gün içinde kendi felsefesini oturtmaya çalışacağını düşünmüyorum. Hafta sonu Tottenham’ın kendi tarzına benzer bir şekilde oynayacağını göreceğiz tabi Mourinho’nun bazı dokunuşlarıyla” dedi.
Pellegrini Real Madrid’den gönderildiği dönemde takımın başına Mourinho getirilmişti. Ayrıca Jose Chealsea’nin başına geldiğinde Pellegrini de Manchester City’nin başındaydı. Yani ikili birbirini çok iyi tanıyor.

“O BENİM DÜŞMANIM DEĞİL”

66 yaşındaki çalıştırıcıya maçtan sonra Mourinho ile bir içki içip içmeyeceği sorulduğunda “Belki. Onunla hiç bir sorunum yok. Futbol dışında bir çok kez bir araya geldik ve tekrar ediyorum o benim düşmanım değil.” dedi.

Premier Lig’de bu sezon sadece 13 puan toplayan West Ham’da Pellegrini baskı altında.

Bir önceki yazımız olan BETPAS305.COM - ZLATAN IBRAHİMOVİC, MİLAN YOLUNDA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS305.COM – PELLEGRİNİ’DEN MOURİNHO’YA: ‘DÜŞMAN DEĞİLİZ’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

3 Comments on BETPAS305.COM – PELLEGRİNİ’DEN MOURİNHO’YA: ‘DÜŞMAN DEĞİLİZ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: