betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS306.COM – FRANK LAMPARD: ‘KIZGIN DEĞİLİM AMA…’Şampiyonlar Ligi’nde Valencia ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Chelsea’de menajer Frank Lampard, maçs onunda açıklamalar yaptı.

Maçı değerlendiren Lampard, “Hem kazanmaya hem kaybetmeye yakındık. Çok fazla fırsat bulduk ama pozisyonlar da verdik. Bu istediğimiz bir şey değil. Oyunu daha çok kontrol etmeliydik” dedi.
Mestalla’daki atmosferi öven İngiliz teknik adam, “Burada oynamak çok zor. Oyuncu olarak bu atmosferin zorluğunu çok iyi biliyorum. Bununla iyi başa çıktığımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Lampard sözlerini, “Bazı sorunlar yaşasak da performanstan olumlu sinyaller aldığım için kızgın değilim. Oyuncularıma güveniyorum ve krediyi hak ediyorlar” ifadeleriyle tamamladı.


Bir önceki yazımız olan BETPAS306.COM - VALENCİA - CHELSEA NEFES KESTİ: 4 GOL! başlıklı makalemizde betpas306.com hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS306.COM – FRANK LAMPARD: ‘KIZGIN DEĞİLİM AMA…’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on BETPAS306.COM – FRANK LAMPARD: ‘KIZGIN DEĞİLİM AMA…’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: