betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS307.COM – UNAİ EMERY: ‘POZİTİF BAKIYORUM, DAHA İYİYDİK’UEFA Avrupa Ligi’nde Eintracht Frankfurt’a 2-1 mağlup olan ve son 7 maçını kazanamayan Arsenal’de menajer Unai Emery, maç sonunda önemli açıklamalar yaptı.

“KONTROLÜ KAYBETTİK”

İlk yarı iyi oynadıklarını dile getiren Emery, “Kaybettik ama gruptan çıkma şansımız devam ediyor. İlk yarıda çok fırsat yakaladık ancak başarılı olamadık. İkinci devreye de kötü başlamadık. Sonrasında kontrolü kaybettik ve geriye düştük.” şeklinde konuştu.

“SON MAÇA GÖRE DAHA İYİYDİK”
Premier Lig ve Avrupa Ligi’nde toplam 7 maçtır galibiyet alamamış olmalarını yorumlayan Unai Emery, “Durumumuza pozitif bakıyorum. Son maçımıza göre daha iyi oynadık. Ayrıca iyi bir rakibe karşı kaybettik. Grupta halen ilk sıradayız. Her şey bizim elimizde” ifadelerini kullandı.

Emery, taraftara küfür etmesi sebebiyle yaklaşık 1 ay sonra sahalara dönen Xhaka hakkında ise “İyi bir maç geçirdik. Takımına yardımcı olmaya çalıştı. Bir sorun yok” dedi.

Bir önceki yazımız olan BETPAS307.COM - SPORAR: 'BEŞİKTAŞ KALİTESİYLE KAZANDI' başlıklı makalemizde betpas307.com hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS307.COM – UNAİ EMERY: ‘POZİTİF BAKIYORUM, DAHA İYİYDİK’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

2 Comments on BETPAS307.COM – UNAİ EMERY: ‘POZİTİF BAKIYORUM, DAHA İYİYDİK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: