betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET331.COM – UEFA’DAN İRFAN CAN’A ‘ASKER SELAMI’ SORUŞTURMASI!

betpas304 giriş adresi oldu.

UEFA, Avrupa Ligi’nde oynanan Başakşehir-Wolfsberger maçında attığı gol yapar yapmaz asker selamı veren İrfan Can Kahveci için soruşturma başlattı.

Başakşehir, UEFA tarafından İrfan Can Kahveci’nin Wolfsberger maçında attığı gol yapar yapmaznda yaptığı asker selamına ilişkin soruşturulma başlatıldığını açıkladı.

Başakşehir Kulübü yaptığı açıklamada, “UEFA, futbolcumuz İrfan Can Kahveci’nin, Wolfsberger maçında attığı gol yapar yapmaz sevincindeki asker selamına soruşturma başlattı” ifadelerine yer verdi.

Wolfsberger maçı yapar yapmaz konuşan İrfan Can Kahveci, “Çok konuşuldu bu konu, beni gerçekten daha çok hırslandırdı. Gol attığımda hep bunu yapmak istiyorum. Neden bu kadar zorlarına gitti bu Mehmetçik selamı? Çünkü bizim kendimize has bir selamımız. Askerlerimizi destekliyoruz. Bu bir savaş ya da başka bir şey değil. İnşallah bundan sonra da gol atarım, daha çok yaparım” ifadelerini kullanmıştı.

 


Bir önceki yazımız olan BETPAS303.COM - GENK YERİNE GENT'E GİDİNCE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇINI İZLEYEMEDİLER başlıklı makalemizde betpas303.com en yeni adresidir, betpas303.com hesap oluşturma ve betpas303.com online giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

RESTBET331.COM – UEFA’DAN İRFAN CAN’A ‘ASKER SELAMI’ SORUŞTURMASI!

About betpas yeni adresi
betpas güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

12 Comments on RESTBET331.COM – UEFA’DAN İRFAN CAN’A ‘ASKER SELAMI’ SORUŞTURMASI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.