betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SARI KIRMIZILI TAKIMA ERMAN TOROĞLU YORUMIEn son yapmış olduğu karşılaşma ile 22. Şampiyonluğunu kutlayan sarı kırmızılı takıma yorumlar ve tebrikler gelmektedir. Zaman zaman zor anlar yaşayan ancak azminden bir şey kaybetmeyen, birçok defa şampiyonluğu tadan nadir takımlardan Galatasaray için bir yorum da Erman Toroğlu’dan gelmiştir. Erman Toroğlu, şampiyonluk öncesi oynanan Galatasaray – Başakşehir karşılaşmasını değerlendiren bir yorum getirmiştir. Erman Toroğlu’nun takım için yapmış olduğu ilk açıklama Sofiane Feghouli ile ilgili oldu. Toroğlu oyuncunun takımı ipten aldığını ifade eden açıklamalar getirdi.  Oyunculara ve takıma ait değerlendirmelerde bulundu.
Erman Toroğlu’nun Sofiane Feghouli için getirmiş olduğu açıklama oldukça ilgi çekici nitelikteydi. Toroğlu, oyuncunun takımı adeta ipten kurtardığını ifade eden yorumlarda bulundu. Oyuncu için çalmak ve oynamak fiillerini kullanan Toroğlu, oyuncunun sergilemiş olduğu performansı daha önce hiç kimsede görmediğini ifade eden açıklamalar yapmış. Bunun yanı sıra oyuncu için farklı ifadeleri de kullanan Toroğlu, Fatih Terim’den önce oyuncu için bir heykelin dikilmesi gerektiği vurgusunu yaptı. İfadesinde Fatih Terim’in heykelinin daha sonra da dikilebileceğini, önceliği Sofiane Feghouli’ye verdiğini söylemiştir. Erman Toroğlu’nun yanı sıra daha pek çok yorumcu ve isim de sarı kırmızılı takım için tebriklerin yanı sıra değerlendirmelerini ve yorumlarını dile getirmişlerdir. İyisi ile kötüsü ile bir sezonun bitiren takımlardan sarı kırmızlı takım, şanslı ve başarılı bir takım olarak futbol dünyasının zirvesinde yerini aldı.

Bir önceki yazımız olan Arda Galatasaray Maçında Oynayacak Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SARI KIRMIZILI TAKIMA ERMAN TOROĞLU YORUMI


2 Comments on SARI KIRMIZILI TAKIMA ERMAN TOROĞLU YORUMI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: