betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS26.COM – ABDULLAH AVCI, SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRİYOR!Sahadaki kötü sonuçların yanı sıra Başkan Fikret Orman ve yönetiminin sıkıntılı bir süreç geçirdiği dönemde Beşiktaş’ta teknik direktör Abdullah Avcı, takımını Trabzonspor’la deplasmanda oynanacak maça konsantre etmeye çalışıyor.

Perşembe günü yapılan idman öncesi basın mensuplarıyla selamlaşan tecrübeli hoca, Başkan Fikret Orman’la ilgili sorular gelince, “Ben idmana geri dönüyorum” diyerek, oradan ayrıldı.

Burak Yılmaz’ın geri dönmesiyle birlikte gol yollarındaki sıkıntının aşılacağını düşünen Avcı, zorlu karşılaşma öncesi tüm planlarını galibiyet üzerine yapmış durumda.
Pasa dayalı, az pozisyon bulan ve kolay gol yiyen sistemini değiştirme kararı alan Avcı, bu kez dikine oynayacak ve direkt rakip kaleye gitmenin yollarını arayacak.

“Baskı hep olacak”

Bu doğrultuda tecrübeli hocanın Burak’ın ve yaratıcı orta saha oyuncularının yeteneklerinden yararlanarak, Trabzon’un ağır savunmasının arkasına atılacak olan toplarla gol ya da goller bulmayı planlıyor.

Orta sahada sürekli baskıyı yüksek tutmak isteyen deneyimli çalıştırıcı, takımıyla da sürekli toplantılar yapıp, alınacak bir galibiyetin kendileri adına 3 puandan çok daha fazlası olacağını ifade ediyor.

Superbahis26.com yenilenen son adresidir.

Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİS26.COM - ABDULLAH AVCI, SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRİYOR! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SUPERBAHİS26.COM – ABDULLAH AVCI, SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRİYOR!


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on SUPERBAHİS26.COM – ABDULLAH AVCI, SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRİYOR!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: