betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS974.COM – Dİ MARİA’DAN MESSİ İTİRAFI; ‘HEPİMİZİ AĞLATTI’Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint-Germain’in Arjantinli yıldızı Angel Di Maria, vatandaşı Lionel Messi hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu.

Angel Di Maria, 2019 Copa America’da Brezilya’ya yarı finalde elendikleri maçın ardından Lionel Messi’nin etkileyici bir konuşma yaptığını açıkladı.

İşte Angel Di Maria’nın açıklamaları;

“Brezilya’ya elendiğimiz Messi çok güzel bir konuşma yaptı. Messi, kurduğumuz takımla gurur duymamız gerektiğini vurguladı. Yıllardır birlikte oynuyormuşuz gibi hissettik. İlk günden beri aynı yöne doğru kürek çektiğimizi söyledi. Gençlerin takıma duyduğu bağlılıktan ötürü gurur duyduğunu ve Copa America’da olmayı sonuna kadar hak ettiklerini dile getirdi.”
HERKES GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

“Messi’nin konuşması bittiğinde herkes gözyaşlarına boğuldu. Sözleri herkesin, özellikle gençlerin kalbine dokundu”

BU MESSI’Yİ SEVİYORUM

“Messi hiç konuşmadığı yönünde eleştiriliyordu. Bu Copa America’da farklıydı. Bunu bize kanıtladı. İnsanların önünde ve gazetecilere karşı nasıl konuştuğunu ve neler söylediğini görmek beni mutlu etti. Leo böyle bir adam. Ben, bu Messi’yi seviyorum”

betpas üyesi olarak sizde kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET326.COM - RİBERY: 'BASKIYI SEVİYORUM, İHTİYACIM VARDI' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SUPERBAHİS974.COM – Dİ MARİA’DAN MESSİ İTİRAFI; ‘HEPİMİZİ AĞLATTI’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: