betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS277.COM – FATİH ALTAYLI TÜRK MİLLİ TAKIMININ İZLANDA’DA YAŞADIĞI SKANDALI YORUMLADI

Yaşanan olayın kabul edilemez olduğunu belirten Fatih Altaylı bu skandalın ilk yaşanmadığı konusunun altını çizdi. Biz gümrüklerde bu şekilde bekletilmeye alışığız şeklinde konuşan Altaylı geçmiş yıllarda bunun aynısı ve hatta daha kötüsünü takımlarımız yaşadı dedi. Bunların en ünlüsünün Fenerbahçe takımının Göteborg deplasmanında yaşadığı eziyet olduğunu söyleyen Altaylı ‘’ Bazı futbolcular donuna kadar aranmıştı.’’ İfadesini kullandı.

Bu davranışın karşılığı ise ‘’ İstanbul Atatürk Havalimanında olmuştu, Göteborglu futbolcular havalimanında saatlerce bekletilmişti ve yapılan aramalar ise prostat muayenesi kıvamında olmuştu.’’ Diyerek sözlerine devam etti  bu davranışı da bu tür durumlarda mükabiliyet esastır yani yapılan davranış aynı şekilde karşılık bulur dedi.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Emre’ye tuvalet fıçası uzatılması konusunu da değerlendiren Altaylı ‘’ Emre’ye helal olsun hiç umursamadı çok sabırlıymış. Orada tuvalet fırçası uzatıldığında adama bir tane çakabilirdi ama bunu yapsaydı haklıyken haksız duruma düşerdi.’’

Bunun yanında Fatih Altaylı bir öz eleştiri de yaptı ve bize yapılmasını istemediğimiz davranışların başkalarına da yapılmaması gerektiğinin altını çizdi. Altaylı’nın dikkat çektiği olay ise Konya’da oynanan Türkiye Fransa maçı sırasında milli marşların çalınması esnasında Frnasa milli marşının ıslıklanmasıydı. Fransa milli marşının ıslıklanması da Fransa da büyük tepki görmüştü. Bu şekilde davranılmaması gerektiğini belirten Altaylı İzlanda’ya da gereken cevabın mutlaka verileceğinden emin olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan Arda Galatasaray Maçında Oynayacak Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS277.COM – FATİH ALTAYLI TÜRK MİLLİ TAKIMININ İZLANDA’DA YAŞADIĞI SKANDALI YORUMLADI

1 Comment on BETPAS277.COM – FATİH ALTAYLI TÜRK MİLLİ TAKIMININ İZLANDA’DA YAŞADIĞI SKANDALI YORUMLADI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.