betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS299.COM – İDRİSSA GUEYE: ”OLAĞANÜSTÜ BİR ATMOSFER”Paris Saint Germain’in Galatasaray’ı deplasmanda 1-0 yendiği maç sonrası İdrissa Gueye açıklamalarda bulundu.

İdrissa Gueye: ”Gerçekten olağanüstü bir atmosfer. Bu tür ortamlarda oynamak büyük keyif. Aynı zamanda zorluk teşkil ediyor ama ona rağmen kazandık. Konsantrasyonumuzu kaybetmedik ve 3 puanı aldık. Ekip olarak, takım olarak iyi bir iş çıkardık, ben de üzerime düşeni yapmaya çalıştım. Deplasmanda gol yemediğimiz için zor da olsa sonuca ulaşabildik. Brugge de iyi bir takım, Real Madrid ile berabere kaldılar. Onlara karşı da iyi hazırlanmak istiyoruz.” dedi.
Paris Saint Germain 6 puan ile Şampiyonlar Ligi A grubunda liderliğini sürdürdü

betpas üyesi olarak sizde kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BETPAS300.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS299.COM – İDRİSSA GUEYE: ”OLAĞANÜSTÜ BİR ATMOSFER”


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: