betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS300.COM – HEUNG-MİN SON İÇİN NAPOLİ’YE YEŞİL IŞIK!Tottenham’da son yıllarda gösterdiği performansla birçok kulübün radarına giren Heung-Min Son için menajerinden açıklamalar geldi.

“NAPOLI NEDEN OLMASIN?”

“Son, Napoli’de oynayabilir mi?” sorusunu yanıtlayan menajer Thies Bliemeister, “Neden olmasın? Son, İtalya’yı, yemeklerini ve İtalyanları sever. Ancak onu Tottenham’dan almak kolay değil çünkü çok pahalı” dedi.
Thies Bliemeister sözlerini, “Geçmişte Napoli’ye hiç oyuncu getirmedim ama Maradona sebebiyle her zaman bu kulübe sempatim oldu” ifadeleriyle tamamladı.

Tottenham ile 2023’e dek sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki futbolcu, Premier Lig ekibinde 196 maçta 70 gol attı ve 39 asist yaptı.

betpas üyesi olarak sizde kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BETBOO529.COM - KARİUS: 'BELKİ YENİDEN LİVERPOOL İÇİN OYNARIM' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS300.COM – HEUNG-MİN SON İÇİN NAPOLİ’YE YEŞİL IŞIK!


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: