BETPAS302.COM – İKİ YIL SONRA GELEN F.BAHÇE MAÇI İTİRAFI: PARALAR YOK OLDU!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Vardar’ın eski sportif direktörü Darko Pancev, verdiği röportajda takımda görev aldığı dönemle ilgili ve Fenerbahçe’yi eledikleri Avrupa Ligi mücadelesiyle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hırvatistan basınından Vecernji List’e konuşan Pancev, 2017 yılında oynanan ve sarı-lacivertli takımı eledikleri maçla ilgili şunları dile getirdi:“Vardar’da o dönem ilginç olaylar oldu. Najdoski ve ben takım kalitesini yükseltmek ve Avrupa’da yarışçı bir ekip oluşturmak için gelmiştik. Daha sonra bunu başardık hatta Fenerbahçe’yi eleyerek büyük bir sürprize imza attık. Kulüp gruplara kalınca bir sürü para kazandı. Biz de bu paranın transferler için harcanacağını düşündük. Ancak durumun tam tersi yaşandı. Paralar birden yok oldu. Alınan sonuçlar da günden güne kötüye gitti. Bize en başta verilen söz tutulmadı.”

Betpas302.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan WWW.BETPAS302.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS302.COM – İKİ YIL SONRA GELEN F.BAHÇE MAÇI İTİRAFI: PARALAR YOK OLDU!

About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on BETPAS302.COM – İKİ YIL SONRA GELEN F.BAHÇE MAÇI İTİRAFI: PARALAR YOK OLDU!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: