betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS303.COM – İŞTE FATİH TERİM VE BELHANDA ARASINDAKİ O DİYALOGŞampiyonlar Ligi’nde önceki gün evinde ağırladığı Real Madrid’e 1-0 kaybeden Galatasaray’da yüzler pazar günü oynanacak olan Beşiktaş derbisine çevrildi. Ancak Sarı-Kırmızılılar, Devler Ligi’nde alınan mağlubiyet ve yaşananların ardından hala yaralarını sarmaya çalışıyor.

Özellikle karşılaşmanın ikinci yarısında oyundan alınırken yoğun şekilde ıslıklı protestoya maruz kalan ve tribünlerle polemiğe giren Younes Belhanda’nın moralinin bir hayli bozuk olduğu ifade edildi.

Belhanda’yla taraftar arasındaki gerilimin hem takımı hem de camiayı olumsuz şekilde etkilediğini bilen deneyimli çalıştırıcı, oyuncusuyla özel olarak görüştü.
Terim’in “Taraftarlar maç kaybedilirken günah keçisi arar… Sen de onların en çok sorumluluk almasını beklediği oyuncu olduğun için tepki gösterdiler. Çünkü senden beklentileri daha fazla ve senin bundan çok daha iyisini yapabileceğine inanıyorlar… Onlar bugün tepki gösterebilir ama sen derbide ve devam eden süreçte iyi olursan bu tepkiler bir anda alkışa döner… Real Madrid maçında yaşananları unut ve kendini işine ver” şeklindeki sözlerle öğrencisini sakinleştirmeye çalıştığı öğrenildi.

“ÇENEM KIRIK OYNADIM”

Dev maçın ardından oldukça sinirli ve üzgün olduğu bildirilen Younes Belhanda’nın ise hocasına dert yandığı kaydedildi.

Elinden geleni yaptığını ancak bazen şanssızlık yaşadığını dile getiren Faslı 10 numaranın, “Çenem kırıldıktan sonra ameliyat oldum ve sadece 2 hafta sonra maça çıktım. Kötü performans gösterdiğim bir dönemden geçiyor olabilirim ama taraftarlar da yaptığım fedakarlıkları görmeli” ifadeleriyle hocasına dert yandığı ifade edildi. 

Bir önceki yazımız olan RESTBET329.COM - BEŞİKTAŞ-BRAGA MAÇI NE ZAMAN VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS303.COM – İŞTE FATİH TERİM VE BELHANDA ARASINDAKİ O DİYALOG


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on BETPAS303.COM – İŞTE FATİH TERİM VE BELHANDA ARASINDAKİ O DİYALOG

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: