betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS307.COM – PREMİER LİG’DE VAR DEVRİMİ! KARARDAN SONRA AÇIKLAMA…

İngiltere’nin en üst düzey futbol organizasyonu olan Premier Lig, VAR kullanımı sonrası hakemlerin taraftarlara kararla ilgili açıklama yapmasını tartışıyor.

Amerikan Futbol Ligi NFL’de hakemler, karar aldıktan sonra stadyumun hoparlörüne bağlanıyor ve kararı niçin aldıklarına dair ufak bir açıklama yapıyor. Bunun bir benzerinin olabileceğini düşünen Premier Lig yönetimi, konuyla ilgili olarak Premier Lig Hakemler Birliği ile temasa geçti.

Orta hakem ile video asistan hakem arasındaki görüşmelerin FIFA ve IFAB kuralları gereği yayınlanamayacağını ileten Premier Lig Hakem Şefi Mike Riley, konuyla ilgili görüşmelerin devam ettiğini duyurdu.

FIFA VE IFAB ONAY VERİRSE OLACAK

Premier Lig yönetimi ve Premier Lig Hakemler Birliği’nin, konuyla ilgili olarak FIFA ve IFAB ile görüşeceği, onay çıkması halinde VAR ile değiştirilen veya değiştirilmeyen karar sonrası hakemlerin stadyumdaki taraftarlara karar ile ilgili kısa açıklama yapması yönünde hazırlıklara başlayacağı belirtildi.

IFAB, ekim ayı içerisinde VAR ile ilgili olarak çeşitli liglerden ve yöneticilerden görüşler almış ve düzenlemeler üzerine görüş alışverişinde bulunmuştu.

NFL’DEKİ HAKEM AÇIKLAMALARI

Bir önceki yazımız olan BETPAS307.COM - JORGE MENDES: 'CRİSTİANO RONALDO TARİHİN EN İYİSİ, BİLİYORSUNUZ' başlıklı makalemizde betpas307.com sorunsuz adresidir, betpas307.com video pokeri ve betpas307.com yeni adresidir hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS307.COM – PREMİER LİG’DE VAR DEVRİMİ! KARARDAN SONRA AÇIKLAMA…

About betpas yeni adresi
betpas güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.