betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS307.COM – ‘REAL MADRİD ARTIK ‘TÜRKİYE’ DİYECEK’

Real Madrid, Turizm Bakanlığı ile yapacağı anlaşma ile 12 milyon euro gelir elde etmeyi planlıyor.

İspanyol futbol devi Real Madrid antrenmanlarda ‘Türkiye’ yazılı görseller bulunan ürünler kulllanacağı kaydedildi. Real Madrid’in bu anlaşmadan senelik 12 milyon euro gelir elde etmesinin de beklendiği vurgulandı.

İspanyol gazetesi Marca, Turizm Bakanlığı ile görüşmeler yapıldığını ancak anlaşmanın süresi hakkında henüz bir bilgi olmadığını belirtti. Aynı zamanda bu sponsorluk anlaşmasının Real Madrid’in halihazırdaki sponsoru Emirates ile olan anlaşmasını nasıl etkileyeceğinin de merak edildiği ifade edildi.

Turizm Bakanlığı’nın, Türkiye’yi turizmde tanıtmak adına bu sponsorluk anlaşmasını yapması bekleniyor. Daha önce Azerbaycan da; Madrid şehrinin diğer önemli takımı olan Atletico Madrid ile sponsorluk anlaşması yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS307.COM - ANDROS TOWNSEND: 'KUMAR BAĞIMLISIYDIM' başlıklı makalemizde betpas307.com güncel giriş, betpas307.com online bahis ve betpas307.com sitenin yeni adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS307.COM – ‘REAL MADRİD ARTIK ‘TÜRKİYE’ DİYECEK’

About betpas yeni adresi
betpas güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on BETPAS307.COM – ‘REAL MADRİD ARTIK ‘TÜRKİYE’ DİYECEK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.