betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BETPAS315.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘FLORENTİNO PEREZ’E DE SORDUK, R.MADRİD’DE DE DURUM AYNI’Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basketbol şubesinde gelirlerin çok düşük olduğunu açıklarken, EuroLeague seviyesinde bir takım yapmanın ekonomik olarak zor olduğunu belirtti.

Basketbolla ilgili tepkilere yanıt veren Mustafa Cengiz “Futboldan alıyoruz ve basketbola yatırıyoruz. Basketbolun gelirleri yetmiyor. Real Madrid Başkanı Florentino Perez’e sordum, o da futboldan basketbol gelir aktardıklarını söyledi. Real Madrid futboldan 1 milyar euro kazanıyor ve 30-40 milyon euro baskete vermeleri bir şeyi değiştirmiyor. Biz, bunu yapamayız! 35-40 milyon euro basketbola ayıramayız. Real Madrid’i etkilemiyor ama bizi etkiler.” açıklamasını yaptı.
Mustafa Cengiz ayrıca “Basketbolda maça 4 bin kişi gelmesinde halinde 20 bin TL gelir elde ediyoruz. Bu para güvenlik görevlilerinin ücretini bile karşılamıyor.” açıklamasını yaptı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - ALTINORDU, HÜSAMETTİN YENER'İ KADROSUNA DAHİL ETTİ başlıklı makalemizde betpas315.com bahis bonusları, betpas315.com bunu kullanmalısınız ve betpas315.com mobil adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS315.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘FLORENTİNO PEREZ’E DE SORDUK, R.MADRİD’DE DE DURUM AYNI’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

2 Comments on BETPAS315.COM – MUSTAFA CENGİZ: ‘FLORENTİNO PEREZ’E DE SORDUK, R.MADRİD’DE DE DURUM AYNI’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: