betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS315.COM – RIDVAN DİLMEN CANLI YAYINA DAMGA VURDU

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz‘in yayıncı kuruluş beİN Sports’ta canlı yayına konuk olduğu programda sorulan bir soru üzerine Rıdvan Dilmen telefonla yayına bağlandı ve açıklama yaptı.

Programın moderatörü Güntekin Onay‘ın Mustafa Cengiz’e “Rıdvan Dilmen’in TFF Başkanı Nihat Özdemir’e canlı yayında bir sorusu vardı ‘Galatasaray da limit aşarsa ceza verecek misiniz?’ demişti Nihat Bey ise ‘Evet’ demişti” hatırlatmasına sarı-kırmızılı kulübün başkanı yanıt verdi.

RIDVAN DİLMEN’İN O SÖZLERİ!

Programda Güntekin Onay ile Mustafa Cengiz arasındaki bu konuşmanın ardından bir süre sonra Rıdvan Dilmen yayına bağlandı. Rıdvan Dilmen “Hassas bir dönemden geçiyoruz! 6 Ağustos akşamı Nihat Bey ile program yaparken; sadece ‘Galatasaray limiti aşarsa ceza verir misiniz?’  diye sormadım. O yayında ‘Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’a ceza verir misiniz?’ şeklinde sorum oldu. Nihat Bey de ‘Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray da aşarsa limiti gözünün yaşına bakmam’ dedi. Güntekin senin için de üzgünüm, keşke dersine çalışsaydın. Ben, böyle bir şey söylemedim. Sadece Galatasaray’a yönelik bir şey sormadım, Nihat Bey’e de böyle bir şey sormadım” diye konuştu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in yayıncı kuruluş beİN Sports’ta canlı yayına konuk olduğu programda sorulan bir soru üzerine Rıdvan Dilmen telefonla yayına bağlandı ve açıklama yaptı.
Programın moderatörü Güntekin Onay’ın Mustafa Cengiz’e “Rıdvan Dilmen’in TFF Başkanı Nihat Özdemir’e canlı yayında bir sorusu vardı ‘Galatasaray da limit aşarsa ceza verecek misiniz?’ demişti Nihat Bey ise ‘Evet’ demişti” hatırlatmasıan sarı-kırmızılı kulübün başkanı yanıt verdi. 
Programda Güntekin Onay ile Mustafa Cengiz arasındaki bu konuşmanın ardından bir süre sonra Rıdvan Dilmen yayına bağlandı. Rıdvan Dilmen “Hassas bir dönemden geçiyoruz! 6 Ağustos akşamı Nihat Bey ile program yaparken; ‘Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray da aşarsa limiti gözünün yaşına bakmam’ dedi. Güntekin senin için de üzgünüm, keşke dersine çalışsaydın. Ben, böyle bir şey söylemedim. Sadece Galatasaray’a yönelik bir şey sormadım, Nihat Bey’e de böyle bir şey sormadım” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - NAPOLİ RODRİGUEZ'İ İMZA İÇİN BEKLİYOR başlıklı makalemizde betpas315.com en yeni girişi, betpas315.com mobil bahis ve betpas315.com slot hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS BENZER İÇERİKLER:

BETPAS315.COM – RIDVAN DİLMEN CANLI YAYINA DAMGA VURDU

About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on BETPAS315.COM – RIDVAN DİLMEN CANLI YAYINA DAMGA VURDU

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.