BETPAS315.COM – ŞENOL GÜNEŞ: KÜRESEL BAŞARI LAZIM

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Euro 2020 için birliktelik mesajı verdi. Güneş, “Meslek olarak bu işi severek yaptık, güzel bir meslek, üstüne de para gelince iyice güzelleşiyor ama en önemi çok olansi bu ambiyans. Bu kalabalığı yarı finalde Brezilya maçında görmüştüm ama o zaman işin sonuna gelmiştik, şu an işin başındayız, Euro 2020 öncesi böyle üst katılımla olan, böyle heyecanla dolu bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. Küresel bir başarıya ihtiyaç var, bu takım için de banka için de geçerli. Aynı zamanda sponsorların kaliteli markalar olması bizi zenginleştiriyor. Yeni bir şeyler sunmak istiyoruz. Takdiri ilahi, tıpkı 2002’de Brezilya maçı gibi. İnşallah ilk 3’e gireriz” değerlendirmesini yaptı.REKOR KIRACAĞIZ Sponsorluklar yönünden oldukça verimli bir dönem geçirdiklerini vurgulayan Nihat Özdemir, “Rakam vermem ama rekor kıracağımızı söyleyebilirim. Daha birçok sponsorluk anlaşmasını yakın zamanda sizlere açıklayacağız. Daha birçok önemi çok olan müjdeler vereceğiz” dedi.
Bir önceki yazımız olan BETPAS315.COM - BÜLENT UYGUN, FENERBAHÇE HAYALİNİ AÇIKLADI başlıklı makalemizde betpas315.com buradan giriş yapabilirsiniz, betpas315.com sitenin yenilenen girişi ve betpas315.com son adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS315.COM – ŞENOL GÜNEŞ: KÜRESEL BAŞARI LAZIM

About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: