FİLENİN SULTANLARI DÜNYA SIRALAMASINDA 5. SIRAYA YÜKSELDİ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Betpas325.com

betpas 325 yenilenen adresi oldu.Hollanda'da düzenlenen Olimpiyat Elemeleri'nde şampiyon olarak büyük bir başarıya imza atan ve Tokyo'da organize edilecek 2020 Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı elde eden Filenin Sultanları, son Avrupa ve dünya şampiyonu, olimpiyat ikincisi Sırbistan'ın yanı sıra Japonya, Rusya, Hollanda gibi dünya devlerini geride bıraktı. A Milli Kadın Voleybol Takımımız, yeni açıklanan dünya sıralamasında 7 basamak birden yükselerek 5'inci sıraya çıktı.Millilerimiz, 24 Temmuz – 09 Ağustos tarihlerinde Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenlenecek Olimpiyat Oyunları'nda B Grubu'nda Çin, ABD, Arjantin, İtalya ve Rusya ile mücadele edecek.FIVB'nin açıkladığı 1 Şubat 2020 tarihli yeni dünya sıralamasında ilk 10 sıra şu şekilde:1-Çin2-ABD3-Brezilya4-İtalya5-TÜRKİYE6-Sırbistan7-Japonya8-Rusya9-Dominik Cumhuriyeti10-Güney Kore  

Bir önceki yazımız olan ANADOLU EFES GÜMBÜR GÜMBÜR! başlıklı makalemizde betpas325.com artık bu, betpas325.com şimdi bu ve betpas325.com tib sonrası yenilendi hakkında bilgiler verilmektedir.

FİLENİN SULTANLARI DÜNYA SIRALAMASINDA 5. SIRAYA YÜKSELDİ

About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

6 Comments on FİLENİN SULTANLARI DÜNYA SIRALAMASINDA 5. SIRAYA YÜKSELDİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: