betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


RESTBET331.COM – UMUT NAYİR MAZİYE GÖTÜRDÜ; ‘BEŞİKTAŞLI ÇOCUKLAR AĞLAMAYACAK’

betpas331 önerdiğimiz bir casino sitedir.Umut Nayir’ın futbol kariyeri film gibi. Osmanlıspor’da oynadığı dönemde Beşiktaş’la anlaşan, ancak kulübün istediği yüksek bonservis bedeli nedeniyle transferi bir süre askıda bekleyen Umut Nayir, Galatasaray derbisinde Beşiktaş’ın kahramanı oldu. Takımın büyük bir kaostan geçtiği teknik ekip ve oyuncuların camia tarafından sorgulandığı bir dönemde şans bulan Umut, üstelik Burak Yılmaz gibi bir golcünün yokluğunda, onun yerini doldurmakla görevliydi.

Sakatlıklar ve eksikliklerin çokluğu nedeniyle bu şansı yakalayan Umut Nayir, attığı golle camiayı ayağa kaldırdı. Beşiktaş taraftarının sönmek üzere olan şampiyonluk hayallerini de yeniden tutuşturdu.

YILLARDIR HAYALiNi KURUYORUM

Spor yazarı Ali Ece karşılaşma işlemi sonrası NTV ekranlarında Umut Nayir’la yaptığı duygusal görüşmeyi anlattı. Çocukluğundan beri Beşiktaşlı olan Umut’un, golden sonra gözlerinin yaşarmasının nedenini açıklayan Ali Ece, şunları aktardı:
“Umut Nayir, haftalardır çok daha rahat gole çevirebileceği pozisyonları atamadı. Yıllardır hayalini kurarsın, sonra ayağına geldiğinde elin ayağına dolaşır, ne yapacağını bilemezsin. Gol attı, gözleri doldu. Ben de onu sordum ‘Gol atınca gözlerin mi doldu, yoksa ben mi öyle anladım?’ dedim. “Gözlerim doldu tabii abi. Aklıma çocukken Beşiktaş şampiyon olamadığı zaman hüngür hüngür ağladığım geldi. Mahallede beni kızdıranlara ‘Ben büyüyünce derbilerde gol atacağım, benim yaşımdakiler ağlamayacak’ dediğim geldi.” dedi. “Maçta sonra ‘Bir tane derbi galibiyetiyle bize şampiyonluğu vermezler’ diye niye söyledin?” dedim. ‘Hep onlar aklıma geldi’ dedi. Nasıl sevineceğini bilemedi. Gerçekten öyle bir çocuk. Kameralara oynamayı bilmez. Saha içinde taraftarları temsil edenleri, taraftar hep sever” ifadelerini kullandı.

HER RİSKİ ALDI KARTAL’A GİTTİ

Hukuk öğrencisi olan Umut Nayir, Osmanlıspor’da oynadığı dönemde ‘FIFA Kuralları uyarınca korunan dönemin’ dışına çıktığı için serbest kalacağı iddiasıyla, yollarını ayırıp Beşiktaş’a imza attı. Artık ‘Korunan dönem’de olmadığını ve disiplin cezası gerektirmeden bir başka takıma imza atabileceğini öne süren Umut’un bu çabası, Osmanlıspor’u anlaşmaya zorladı ve konu tatlıya bağlandı. 2 milyon euro isteyen Osmanlıspor 300 bine razı oldu. Bu şekilde transfer gerçekleşti


Bir önceki yazımız olan BETPAS303.COM - GENK YERİNE GENT'E GİDİNCE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇINI İZLEYEMEDİLER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET331.COM – UMUT NAYİR MAZİYE GÖTÜRDÜ; ‘BEŞİKTAŞLI ÇOCUKLAR AĞLAMAYACAK’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

1 Comment on RESTBET331.COM – UMUT NAYİR MAZİYE GÖTÜRDÜ; ‘BEŞİKTAŞLI ÇOCUKLAR AĞLAMAYACAK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: