betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS378.COM – MEHMET DEMİRKOL: ‘OĞUZHAN İÇİN KARAR ZAMANI’



Mehmet Demirkol, beIN Sports’ta Beşiktaş‘ın Braga karşısındaki 11’ini yorumladı ve sahaya çıkan oyuncular arasında “güvenilecek oyuncu” eksikliği olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ın ciddi performans alacağı bir futbolcunun eksikliğini çektiğini vurgulayan Demirkol, “Bir takımda güvenebileceğin bir direnç noktası yoksa, geri kalanı olmaz. Dünyanın en iyi ipliğini al, örmeden bir işe yaramaz, üstüne saramazsın. Bu hep beraber oynanan bir oyun. İkililer, üçlüler lazım. Muslera mesela, takım bir şey oynamıyor, tek başına tutuyor. Beşiktaş’ın kadrosunda kime güveneceğimi bilemiyorum” dedi.




Oğuzhan Özyakup’un artık eski formuna dönmek için son şanslarını kullandığını da kaydeden yorumcu, “Oğuzhan mesela, artık karar vermek zamanı. Bu formanın içini dolduruyor musun? Artık beklenmez. Bekle, bekle, bekle…” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın 11’inde Karius, Necip, Vida, Roco, Rebocho, Oğuzhan, Elneny, Ljajic, Caner, Boyd ve Güven isimleri yer aldı.


Bir önceki yazımız olan BETPAS303.COM - EMNİYET MÜDÜRÜ METİN ALPER'DEN TRABZONSPOR'A ZİYARET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SUPERBAHİS378.COM – MEHMET DEMİRKOL: ‘OĞUZHAN İÇİN KARAR ZAMANI’


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

2 Comments on SUPERBAHİS378.COM – MEHMET DEMİRKOL: ‘OĞUZHAN İÇİN KARAR ZAMANI’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: