betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS378.COM – REAL MADRİD’DEN TÜRKİYE İÇİN MÜTHİŞ TANITIM

betpas331 önerdiğimiz bir casino sitedir.UEFA Şampiyonlar Ligi’nde A Grubu 3. hafta maçında Real Madrid’i konuk eden Galatasaray, 1-0’lık yenilgiye rağmen güzel bir tanıtım gerçekleştirdi. Şu anda sosyal medya platformlarında dünya üzerinde en fazla takipçiye sahip kulüplerin başında gelen İspanyol ekibi, hazırladığı videolarla ses getirdi.

Eflatun-beyazlılar, hem İstanbul hem de Türk Telekom Stadı ile ilgili özel tanıtım videolarıyla beğeni topladı. Real Madrid üstünden tüm dünyaya çok güzel bir tanıtım sağlandı. Hem İstanbul’un en güzel yerleri videolarla gösterildi hem de Galatasaray’ın maçlarını oynadığı Türk Telekom Stadı tüm yönleriyle ekranlara verildi.
Real Madrid’in videolarında; maç öncesi ve maç aşaması sonrasında İstanbul’da nasıl bir seyahat olduğu, Türk Telekom Stadı’nın tribünleri ve stat içerisi, İstanbul’un ünlü yerleri ve Türk bayrağı ile Atatürk posterlerinin olduğu görüntüler sunuldu. Real Madrid; Twitter üzerinde 33 milyon takipçi, Instagram üzerinde 79.7 milyon takipçi, Facebook üzerinde 110.5 milyon takipçi ve Youtube üzerinde 5.15 milyon takipçiye sahip. 

Bir önceki yazımız olan RESTBET329.COM - FATİH TERİM'DEN OYUNCULARINA: 'ARTIK SERİ VAKTİ!' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SUPERBAHİS378.COM – REAL MADRİD’DEN TÜRKİYE İÇİN MÜTHİŞ TANITIM


About yeni adresi
Güncel adresini güvenle takip edeceğiniz tek sağlam platform. Betpas yenilenen adresi olup, başka adres tercih etmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d blogcu bunu beğendi: